AngelikaRekruter

Praca w Niemczech – Komisjoner – różne lokalizacje

  • Data publikacji:
  • 17-11-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 1400-2100€ netto
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Miejsce pracy: Niemcy - Berlin, Kammlach, Guteborn
Praca bez znajomości języka! Praca dla kobiet, mężczyzn, par.

Zadania:

zbieranie zamówień na magazynie na różnych działach:

  • warzywa i owoce
  • artykuły spożywcze suche
  • meblowy

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w kompletowaniu zamówień (system słuchawkowy Pick by voice)
  • Mile widziane własne auto

Oferujemy:

  • Umowa niemiecka wraz z ubezpieczeniem
  • Praca na jedną lub dwie zmiany w zależności od działu
  • Praca od poniedziałku do piątku (niedziela +50%)
  • Stawka godzinowa od 10,45€ brutto, po miesiącu 11€, do 12€
  • Premie za wyniki oraz premia uznaniowa
  • Dodatek na paliwo
  • Zapewnione zakwaterowanie koszt 225€ za miesiąc (wyposażone z Internetem, pokoje jedno lub dwuosobowe)

CV prosimy wysyłać na adres email: rekrutacja.dp@op.pl