Praca w Niemczech na stanowisku pomocnik na produkcji

Data publikacji:
24.9.2020
Miejsce Pracy:
Niemcy: Neubrandenburg
Branża:
Produkcja / Przemysł
Stanowisko:
Pracownik fizyczny
Opis firmy

Jestesmy jedna z najwiekszych sieci piekarnio-cukierni w północnych Niemczech.

Zatrudniamy ponad 2.200 pracowników mając ponad 300 filii, w których sprzedajemy swoje produkty.

Opis stanowiska

Szukamy osób na stanowisko: pomocnik na produkcji.

 Zadania:

•pomoc w wytwarzaniu naszych produktów

•pomoc w obsłudze maszyn produkcyjnych oraz przy ich czyszczeniu

•inne prace porządkowe

Wymagania

• dobra znajomość j. niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację z innymi pracownikami (warunek konieczny)

• nie jest wymagane doświadczenie w pracy na produkcji

• odpowiedzialność, sumienność

• komunikatywność

• mile widziany status studenta

Oferujemy

• umowę z niemieckim pracodawcą

• 3 zmiany (możliwość pracy tylko na jedną zmianę) lub w wygodnych dla siebie godzinach

• praca na 40 godz. tygodniowo lub mniej, możliwość pracy tylko w soboty

• pracę w Niemczech w Neubrandenburg

• sympatyczną i profesjonalną atmosferę pracy

• możliwa pomoc przy zakwaterowaniu

• pracę na dłuższy okres lub na stałe

• możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o wyslanie cv lub o kontakt:

bewerbung@unserheimatbaecker.de

+49397320001112

Osoba do kontaktu: Joanna Kepka

lub

+49397320001111

Osoba do kontaktu: Julia Fichtner

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń