Marta
DOBRZE PŁATNA PRACA OD ZARAZ !!!

Praca w Niemczech od zaraz na produkcji – pakowanie mięsa-dużo godzin-praca dla każdego

Pakowanie i marynowanie mięsa drobiowego – Niemcy od zaraz!!!!

Szukasz pracy? Już nie musisz! Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka obcego.

Oferujemy:

·         wypłaty w systemie miesięcznym

·         możliwość pobrania zaliczki tygodniowe 50 €

·         praca w Haren

·         dużo godzin pracy

·         praca na dwie zmiany

Zakres obowiązków:

·         pakowanie mięsa drobiowego

·         wycinanie mięsa drobiowego

·         inne działania związane z przetwarzaniem mięsa drobiowego

Wymagania:

·         zaangażowanie w powierzone obowiązki

·         chęci motywacja do pracy

·         gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym

·         mile widziane doświadczenie

·         nie wymagana znajomość języka obcego

Jedna firma a tak wiele możliwości !

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem
DRÓB  - oddzwonimy do Ciebie !!!

Kontakt:

Marta  tel. +48 577 901 944 mail:rekrutacja@klaverteam.com