Arbeitswelt
Praca w Niemczech/ Pomocnik produkcji, bez znajomości języka

  • Data publikacji:
  • 23-08-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Nordhorn, Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 12 brutto/h + dodatki zmianowe
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Stanowisko: Pomocnik produkcji

Miejscowość: Gildehaus

Obowiązki:

  • Praca na produkcji, obsługa maszyn

      Oczekiwania:

  • Dobre podstawy języka niemieckiego;

        Zapewniamy:

  • Wynagrodzenie 12,00€brutto/h + 25% za za zmianę nocną;
  • Stałą pracę ze wszystkimi ustawowymi i zbiorowymi świadczeniami socjalnymi;
  • Niemiecka umowę o pracę na czas nie określony;
  • Dodatki urlopowe oraz świąteczne;
  • Odzież robocza;
  • Bardzo dobre warunki zakwaterowania;

(+49) 0178 11 95 246

E-mail: g.jablonska@arbeitswelt.com

Nasze firma Arbeitswelt z siedzibą w Nordhorn na Bentheimer Str 59 jest stałym partnerem na rynku pośrednictwa pracy między kandydatami a pracodawcami. Naszym celem jest nawiązanie satysfakcjonującej współpracy pomiędzy obiema stronami.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń