Marta
Jesteś murarzem? Szukasz dobrze płatnej pracy? Już nie musisz mamy dla Ciebie świetną ofertę pracy!

Praca w Niemczech, poszukiwani murarze!

  • Data publikacji:
  • 10-06-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy Badenia
  • Stanowisko:
  • Murarz

Jesteś murarzem? Szukasz dobrze płatnej pracy?

Już nie musisz mamy dla Ciebie świetną ofertę pracy!

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • zapewnione zakwaterowanie
  • cotygodniowe zaliczki

Zakres obowiązków:

  • tworzenie murów nośnych
  • stawianie ścianek działowych
  • wykonywanie różnych robót pomocniczych

Wymagania:

  • doświadczenie jako murarz
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie A2

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Magdalena tel: +48 577 901 944, zadzwoń lub napisz sms o treści „murarz” - oddzwonię! rekrutacja@klaverteam.com

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy