KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Praca w Niemczech- STOLARZ darmowe zakwaterowanie!

Zakres obowiązków: - wszelkie prace stolarskie w warsztacie (wykonywanie mebli, schodów, stolarki okiennej, drzwi, kuchni – wg planów); - montaż mebli i elementów drewnianych; - obsługa maszyn stolarskich Wymagania: - kwalifikacje lub doświadczenie w zawodzie stolarza meblowego / budowlanego; - mile widziana znajomość języka niemieckiego; - dyspozycyjność i zaangażowanie; - sumienność i odpowiedzialność Oferujemy: - niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, - możliwość pracy na stałe, - atrakcyjną stawkę godzinową, - darmowe zakwaterowanie - ubezpieczenie opłaca pracodawca, - wsparcie przy załatwianiu formalności w Niemczech, - praca w południowo-zachodniej części Niemiec Osoby zainteresowane ofertą pracy spełniające w/w kryteria prosimy o wysłanie na adres mailowy biura dokładnych i szczegółowych informacji o przebiegu dotychczasowego doświadczenia dotyczącego w/w stanowiska. Mail z dopiskiem: Stolarz - Niemcy Kamila: ☎ +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com Dominika: ☎ +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com Janusz: ☎ +48 731 901 913 mail: rekrutacja@klaverteam.com Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450.