Aktivpersonale
Praca w Danii

Praca w przemyśle rybnym w Danii

  • Data publikacji:
  • 08-04-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Dania
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Masz chec pracować jako pracownik tymczasowy i możesz rozpocząć prace w krótkim czasie lub od zaraz? Jeżeli tak to może jesteś tym, którego szukamy.

Aktivpersonale szuka dla swoich klientów świeżych rąk do pracy w przemyśle rybnym. Dlatego szukamy pracownikow tymczasowych do wykonywania różnych zadań produkcyjnych. Nasz klient proponuje rożne stanowiska pracy tymczasowej dlatego czas trwania i liczba godzin moga być rożne. W zależności od potrzeb od 10 do 37 godzin tygodniowo.

Pod względem geograficznym nasi klienci działają głównie w okolicach Frederikshavn og Skagen w Danii.

Rodzaje zadań :

Sortowanie i pakowanie ryb

Praca przy maszynie

Filetowanie

Czyszczenie ryb

Produkcja wyrobów gotowych

I inne zadania w zależności od potrzeb

O Tobie:

Dobrze jeśli masz doświadczenie ale nie jest ono wymagane.

Jestes elastyczny i gotowy do zmiany zadań.

Możesz przylaczyc sie do nas w krótkim czasie.

Jesteś stabilny i punktualny.

Dużym atutem jest doświadczenie przy filetowaniu i czyszczeniu ryb.

Jestes dokladny i bierzesz czynny udział w realizacji zadań.

Mowisz/czytasz /rozumiesz angielski.

Oferujemy:

Zatrudnienie i wynagrodzenie na podstawie umowy.

Dobre warunki pracy

Mozliwosc zmiany wykonywanych zadań

Jeżeli masz ochotę zostać pracownikiem tymczasowym w przemyśle rybnym, wyślij do nas juz dzisiaj swoje CV

lena@aktivpersonale.dk

+45 96 10 60 70