Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM

Praca w rolnictwie - dojarz krów

  • Data publikacji:
  • 26-06-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 10,00 - 11,00 EUR brutto / 1 godz.
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM (nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 4577) funkcjonuje od 2006r. na rynku krajowym i rynkach europejskich, a usługi dla rolnictwa i hodowli zwierząt stanowią istotną część naszej działalności.

Aktualnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na farmach mlecznych w Niemczech.

Stanowisko: dojarz krów

Obowiązki:

- Prace przy udoju mechanicznym, obsługa wycieleń, naganianie, karmienie bydła oraz prace związane z jego pielęgnacją, prace porządkowe na farmie.

- Praca w systemie jedno- lub dwuzmianowym

- Hale udojowe typu rybia ość lub Side by Side.

- Miejsca pracy: okolice Bautzen, Zwickau, Berlina, Lübeck.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy przy udoju mechanicznym krów oraz ze zwierzętami gospodarskimi.

- Dobra sprawność fizyczna.

- Znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na samodzielne porozumiewanie się w miejscu pracy, ze względu na konieczność przeprowadzenia instruktażu.

- Dojazd z Polski na farmę we własnym zakresie.

Oferujemy:

- Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich.

- Wynagrodzenie brutto: 10,00 – 11,00 € / 1 godz. pracy.

- Dodatek za pracę w niedziele i święta oraz w godzinach nocnych (23:00 – 5:00)

- Czas pracy do uzgodnienia, przykładowo 4 tygodnie pracy i 2 tygodnie wolnego.

- Około 200 - 230 godzin pracy w miesiącu.

- Bezpłatne zakwaterowanie.

Zainteresowane osoby prosimy o:

- Przesyłanie CV wraz ze zdjęciem drogą elektroniczną na adres e-mail: praca@expateam.com lub kontakt telefoniczny: 536 253 497

- Wypełnienie klauzuli pod adresem: www.expateam.com/index.php?pid=62

W treści dokumentów aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez Międzynarodową Spółdzielnię Usługową EXPATEAM z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 13 w Zgorzelcu oraz przez powiązane z nią podmioty dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, póź. 926 z póź. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 13 w Zgorzelcu (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 4577).Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.