Zakłady Usługow EZT
praca w utrzymaniu czystości

Praca w serwisie utrzymania czystości

"EZT" to firma z ponad 30 letnim doświadczeniem w branży usług czystościowych. Swoje usługi wykonujemy na najwyższym poziomie.

Aktualnie poszukujemy personelu sprzątającego w Katowicach. Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej - od lat wspieram zatrudnienie osób z niepełnosprawnością dlatego do kontaktu zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Lokalizacja ul. Gliwicka lub ul. Obroki , Katowice

Zakres obowiązków:

utrzymanie czystości części biurowych, socjalnych i sanitarnych
utrzymanie czystości terenu zewnętrznego
maszynowe i ręczne utrzymanie czystości hali
belowanie w segregacja materiałów

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie
pracę w stabilnej firmie na dłuższy okres
pracę w godzinach 6.00-14.00 14.00-22.00 i 12.00-18.00
wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej
możliwe dodatkowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
przeszkolenie w tym z obsługi nowoczesnych maszyn czyszczących
pracę w zgranym zespole
niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numerem: 609127127

Kandydatów przesyłających swoje CV prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku.