KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Prace produkcyjne- cebulki kwiatowe, kwiaty, warzywa i owoce- Holandia- Berkhout, Hoorn

  • Data publikacji:
  • 18-05-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Częstochowa
  • Wynagrodzenie:
  • 1500 Euro
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Aktualnie poszukujemy osób do pracy- przy kwiatach

Zakres obowiązków :

• sortownie cebulek tulipanów

 • magazyn z kwiatami

 • pielęgnacja kwiatów doniczkowych

 • produkcja bukietów • sortownie owoców i warzyw

• oraz inne prace produkcyjne zlecane na miejscu przez pracodawcę

Wymagania:

• mile widziane prawo jazdy

 • mile widziana znajomość języka angielskiego

 • zaangażowanie w powierzone obowiązki

 • chęci i motywacja do pracy

 • dokładność i elastyczność ( pracownik jest przydzielany do pracy wg. zapotrzebowania )

• gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy Ci:

• wypłata w systemie tygodniowym ( pierwsza wypłata po 2 tygodniach )

• miejsce pracy w niedalekiej odległości od zamieszkania

 • najlepiej będzie zabezpieczyć się finansowo na pierwsze dwa tygodnie pracy

 • dodatki wakacyjne

• dodatek urlopowy

• transport do Holandii według cennika przewoźnika

 Szczegóły oferty na  www.klaverteam.com

Zainteresowany?

Zadzwoń, lub wyślij sms ze swoim adresem mailowym oraz dopiskiem "Cebulki " na numer

Izabela +48 731 901 913 job2@klaverteam.com

Jesteśmy pośrednictwem pracy KLAVER TEAM z certyfikatem o numerze 18450