Artpin Sp. z o.o. Sp. K.

Pracownia Architektoniczna ARTPIN poszukuje Architekta do pracy w biurze.

  • Data publikacji:
  • 29-03-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań
  • Stanowisko:
  • Architekt

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (licencjat/inżynier/magister): Architektura / Architektura wnętrz
  • Biegła znajomość AutoCad, Sketchup
  • Mile widziana znajomość Cinema 4d
  • Doświadczenie min. 3 lata
  • Dokładność, sumienność, dobra organizacja pracy, umiejętność koordynacji prac przy projektach

OPIS STANOWISKA
Sporządzanie projektów:

  • pomieszczeń,
  • mebli i innych elementów wyposażenia wnętrz,
  • sufitów podwieszanych wraz z oświetleniem,
  • kładów ścian z uwzględnieniem kolorystyki i materiałów wykończeniowych,
  • ułożenia posadzek (rys. z wymiarami oraz ilością materiałów),
  • zabudowy stałej,
  • rozmieszczenia punktów oświetleniowych, włączników i gniazd wtykowych, punktów c.o., wod.kan. i instalacji teletechnicznej

Inne:

  • dobór materiałów wykończeniowych i wyposażenia (farb, posadzek, mebli, opraw oświetleniowych, tkanin oraz innych elementów dekoracji),
  • zestawienie powierzchni, ilości materiałów wykończeniowych, wskazywania miejsc, gdzie można je nabyć,
  • koordynacja prac wykonawczych - kontrolowanie zgodności wykonanych prac z projektem i współpracy z wykonawcami,
  • bezpośredni kontakt z klientami w pracowni oraz na inwestycjach

OFERUJEMY:

  • Pracę przy ciekawych projektach,
  • Miłą i przyjazną atmosferę w zespole,
  • Stałe godziny pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV (oraz portfolio, maks. 5mb) w formacie pdf na adres: biuro@artpin.net
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.