Kleentech Synthetic Finishes Ltd
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy PRACOWNIKOW OGOLNOBUDOWLANYCH DO PRACY NA PELEN ETAT W IRLANDII RZY WYKONCZENIU WNETRZ. Podjecie pracy mozliwe od zaraz. Doswiadczenie w pracy na podobnym stanowisku bedzie duzym atutem ale firma zapewnia przyuczenie do zawodu (swietna okazja dla mlodych osob na zdobycie doswiadczenia).

PRACOWNICY OGOLNOBUDOWLANI-WYKONCZENIA WNETRZ -IRLANDIA

Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy PRACOWNIKOW OGOLNOBUDOWLANYCH DO PRACY NA PELEN ETAT PRZY WYKONCZENIU WNETRZ W IRLANDII. Podjecie pracy mozliwe od zaraz. Doswiadczenie w pracy na podobnym stanowisku bedzie duzym atutem ale firma zapewnia przyuczenie do zawodu (okazja dla mlodych osob na zdobycie doswiadczenia).
Lokalizacja: Carlow,Irlandia

Zakres obowiązków:
• praca w zespole przy montazu okladzin sciennych PVC , podlogowych (podlogi zywicowe)oraz sufitow, prace ogolnobudowlane
• praca w zamknietych pomieszczeniach w obiektach takich jak firmy farmaceutyczne, szpitale ,firmy przetworstwa zywieniowego, hotele,restauracje , szkoly
• dbanie o czystość i bezpieczeństwo stanowiska pracy
• starannosc
• wykonywanie polecen przelozonych

Co oferujemy:
• 12 euro/h brutto
• oplacony przelot samolotem do Irlandii, mozliwosc zjazdow
• pomoc przy znalezieniu zakwaterowania, oplacamy zakwaterowanie przez pierwsze 3 miesiace
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem oraz w zorganizowaniu niezbednych po przyjezdzie spraw urzedowych
• legalne zatrudnienie na pelen etat w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo w walucie (€) , diety na lunch, mozliwosc nadgodzin
• możliwość długotrwałej współpracy, rozowju i zdobycia nowych doświadczeń w
dlugoletnio dzialajacej na rynku irlandzkiej firmie
• kursy i szkolenia niezbedne przy wykonywanej pracy
• pelny ubior roboczy
• mozliwosc awansu na stanowisko glownego montera
• dojazd do i z miejsca pracy

Czego oczekujemy:
• dostępności na dłuższy okres
• chęci do przyuczenia na danym stanowisku
• zaangażowania w powierzone obowiązki
• znajomosc jezyka angielskiego na poziomie komunikatywnym bedzie mile widziana
• prawa jazdy kat.B
• doswiadczenie w spawaniu MIG, TIG bedzie atutem

Zainteresowanych kandydatow prosimy o przeslanie CV na adres officeadmin@kleentech.ie