HolandiaJobs
Poszukiwani

Pracownicy Produkcji Bez Doświadczenia

  • Data publikacji:
  • 19-04-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Hertogenbosch, Holandia
  • Wynagrodzenie:
  • € 10,59/h brutto

Holandiajobs jest Agencją Pośrednictwa Pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10960.

Praca: Od zaraz (Bez doświadczenia)

Miejsce pracy: Hertogenbosch, Holandia

Obowiązki

- Prace związane z produkcją okien

Wymagania

- Motywacja do pracy;

- Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu;

- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

- Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy zapewnione przez pracodawcę;

- Ubezpieczenie zdrowotne zapewnione przez pracodawcę;

- Transport do pracy zapewniony przez pracodawcę;

- Możliwość długotrwałej współpracy;

- Wynagrodzenie € 10,59/h brutto;

- Opiekę polskich koordynatorów

 CV prosimy przesyłać na adres: angelika@holandiajobs.pl

 *Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."