Sirius Job sp. z o.o.
W związku z dynamicznym rozwojem, firma Sirius Job sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY

Opis stanowiska:

- przygotowywanie dokumentów: wprowadzanie do systemu (OPTIMA) i weryfikacja poprawności faktur zakupowych,

- obsługa administracyjna biura: obsługa maila firmowego, pierwszy kontakt z klientem/podmiotami współpracującymi;

- rozliczanie i generowanie płatności dla klientów;

- nadzór nad obiegiem dokumentów, korespondencji, prawidłową archiwizacją i przechowaniem dokumentacji;

- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;

- weryfikacja dokumentów pracowniczych – cudzoziemców;

- dbanie o prawidłowy obieg dokumentów;

- rozliczanie czasu pracy pracowników zewnętrznych;

- prowadzenie raportów i zestawień na potrzeby organizacji;

- inne zadania zgodnie ze wskazówkami przełożonych;

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel);

- wysoki poziom umiejętności organizacyjnych;

- umiejętność pracy w zespole;

- zaangażowanie i samodzielność w działaniu;

Oferujemy:

- wysoki poziom kultury osobistej;

- pracę w stałych godzinach;

- stałe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę;

- umowę na okres próbny a następnie umowę o pracę;

- przyuczenie i wprowadzenie do większości wykonywanych zadań;

- niezbędne narzędzia pracy;

- dobrą atmosferę pracy w młodym zespole;

*Oferta skierowana jest również do osób posiadających stopień niepełnosprawności

Miejsce pracy: Poznań