Manpower

Pracownik administracyjny działu Intrastat

  • Data publikacji:
  • 23-05-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Pracownik administracyjny działu Intrastat

Miejsce pracy: Warszawa
Numer ref. PAI/014/MSZ

Zadania:

• Przygotowywanie i składanie deklaracji INTRASTAT, EKAER
• Kontrola kompletności i poprawności deklaracji Intrastat, EKAER
• Przygotowywanie i analiza raportów
• Współpraca z Urzędami Celnymi odnośnie deklaracji Intrastat, EKAER
• Utrzymywanie kontaktów z zagranicznymi oddziałami firmy, w szczególności zakresie Intrastat, EKAER

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Wykształcenie wyższe
• Doświadczenie w zakresie przygotowywania deklaracji celnych
• Mile widziane doświadczenie z importem/ eksportem towarów akcyzowych
• Znajomość przepisów, procesów i dokumentacji celnej
• Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
• Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office (zaawansowany Excel)
• Mile widziana znajomość programu SAP
• Doskonała organizacja pracy własnej

Oferta:

• Praca w międzynarodowej korporacji, będącej światowym liderem rynku IT
• Możliwość rozwoju w strukturach firmy
• Zatrudnienie w oparciu o umowę kodeksową o pracę za pośrednictwem Manpower
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet benefitów

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Oferta dotyczy pracy tymczasowej