Business School

Pracownik biurowy

  • Data publikacji:
  • 15-02-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Giżycko

Business School zatrudni osobę na
stanowisko pracownika biurowego. Praca w projekcie „Przedsiębiorca to TY !” prowadzonym w Giżycku od marca 2018 r.

Wymiar pracy- 8h/dziennie.

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie
- mile widziane doświadczenie w realizacji projektów EFS na podobnym stanowisku
- obsługa Office
Zakres obowiązków:
- monitoring i ewaluacja projektu
- nadzór nad realizacją założonych wskaźników
- opracowywanie sprawozdań z realizacji projektu
- organizacja i realizacja zadań
- udział w komisji rekrutacyjnej

Umiejętności:
- komunikacyjne
- organizacyjne

Zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej.
W zgłoszeniach proszę o przesłanie dokumentów potwierdzających wykształcenie i przebieg pracy zawodowej.
Proszę o określenie oczekiwań finansowych (stawka brutto) zgłoszenia bez powyższej informacji nie będą rozpatrywane.