Dawro
Poszukujemy osoby na stanowisko pracownika biurowego (korektora tekstu)

Pracownik biurowy

Firma Dawro, Wodzisławska 8, Wrocław

ZATRUDNIMY OSOBĘ NA STANOWISKO

PRACOWNIKA BIUROWEGO

Zakres obowiązków:

• korekta merytoryczna i językowa treści,

• edycja stron WWW i uzupełnianie o treści i załączniki,

• wyszukiwanie ogłoszeń w prasie,

• wykonywanie raportów z emisji ogłoszeń,

• przepisywanie treści ogłoszeń,

• obsługa korespondencji wychodzącej.

Od kandydatów oczekujemy:

• łatwości i szybkości przepisywania tekstów,

• dokładności, dbałości o szczegóły,

• umiejętności pracy pod presją czasu.

Dodatkowym atutem będzie:

• obsługa programu CorelDRAW, Adobe (Illustrator, InDesign, Photoshop) i MS Office,

• wiedzy z zakresu języka HTML.

Oferujemy:

• stabilną pracę w pełnym wymiarze godzin (poniedziałek-piątek, godz. 8:00-16:00).

Oferty zawierające CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na maila: k.zamlynska@dawro.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.”

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.