JBF GROUP
JBF Group Sp. z o. o. Prężnie rozwijająca się firma budowlano-instalacyjna poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik Biurowy

  • Data publikacji:
  • 31-03-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź, woj. łódzkie
  • Stanowisko:
  • Pracownik Biurowy

Opis stanowiska: praca biurowa

Główne obowiązki :

  • wsparcie Koordynatora Serwisu w realizacji zleceń
  • prowadzenie korespondencji z zamawiającym
  • kompletowanie załączników i wystawianie faktur VAT
  • archiwizacja dokumentów
  • weryfikacja poprawności danych, sporządzanie rozliczeń, zestawień i raportów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, ew. studentka studiów zaocznych
  • doświadczenie na stanowisku administracyjno – biurowym
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu biurowego w szczególności arkusza kalkulacyjnego
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów
  • dyspozycyjność
  • skrupulatność i zaangażowanie
  • znajomość j. angielskiego – mile widziana

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji
  • ubezpieczenie grupowe oraz opiekę medyczną

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, prześlij nam swoje CV: biuro@jbfgroup.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.