HRpea
Aktualnie dla naszego Klienta – Kancelarii Notarialnej poszukujemy kandydatów na stanowisko - Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

HRpea Skuteczna Rekrutacja zajmuje się rekrutacją najlepszych Kandydatów dla sprawdzonych Pracodawców. Biorąc udział w naszej rekrutacji możesz liczyć na merytoryczne doradztwo i wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym.

Dla renomowanej Kancelarii Notarialnej z Wrocławia poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko - Pracownik biurowy w Kancelarii Notarialnej

Lokalizacja Wrocław / Rynek lub okolice Dworca Głównego

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy w Kancelarii Notarialnej,
  • wykształcenie wyższe lub student/ka IV/V roku prawa/administracji,
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność szybkiego uczenia się, dokładność przy wykonywaniu powierzonych obowiązków, zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy, terminowość,

Zakres obowiązków :

  • przygotowywanie projektów aktów notarialnych, wypisów, odpisów, poświadczeń dokumentów,
  • obsługa Klientów Kancelarii,
  • kontakty z sądami i urzędami,
  • wsparcie organizacyjne i administracyjne sekretariatu Kancelarii,

Oferta pracy:

  • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, poprzedzonej umową o pracę na okres próbny 3 miesięcy,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez stopniowe zwiększanie kompetencji oraz podnoszenie kwalifikacji,
  • wynagrodzenie uzależnione od indywidualnych predyspozycji lub doświadczenia kandydata.

W przesłanym Cv prosimy o dodanie zgody:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRpea z siedzibą we Wrocławiu, ul Robotnicza 42 a, 53-608 w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."
Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest HRpea z siedzibą we Wrocławiu, ul. Robotnicza 42a, 53-608. Wpis do rejestru nr 24597.
Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: iod@hrpea.pl
Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych).
Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.
Jak długo będziemy przechowywać otrzymane dane: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji.
Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby prowadzące rekrutację i kadra decydująca o zatrudnieniu.
Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.