Cpl Jobs

Pracownik biurowy w międzynarodowej organizacji z językiem niemieckim (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Obowiązki:
  • Zdobywanie kompetencji zawodowych w ramach jednego z działów: HR, księgowość,wsparcie techniczne lub obsługa klienta;
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami zagranicznymi;
  • Wsparcie w codziennej pracy zespołu administracyjnego;
  • Prowadzenie dokumentacji w systemie.
Oczekujemy
  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego (mile widziane również inne języki obce);
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • Znajomości pakietu Microsoft Office;
  • Nie wymagamy doświadczenia.

Oferujemy:

  • Pracę na podstawie umowy o pracę;
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych (pakiet Multisport);
  • Program kafeteryjny (biley do kina, oferta kulturalna, spotkania integracyjne itp);
  • Dostęp do platform e-learningowych;
  • Imprezy firmowe.