Cpl Jobs

Pracownik biurowy z językiem obcym (m/k)

CPL Jobs Sp. z o.o. to część międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Działalność rozpoczęliśmy w 1989 roku, w Irlandii. Od 2006 roku działamy na rynku ogólnopolskim. Ponad 20 lat doświadczenia w rekrutacji sprawiło, że CPL Jobs może zaoferować swoim Klientom i Kandydatom wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. W naszych kontaktach z kandydatami stawiamy na długofalowe relacje. Zapewniamy stały dostęp do informacji o najciekawszych projektach na rynku, doradzamy też w kwestii rozwoju kariery i wyboru optymalnego typu zatrudnienia. Pozwól nam poznać i zrozumieć swoje potrzeby, a pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele.

Zadania:

  • Wsparcie klienta w jednym z działów: księgowość, administracja, dział logistyczny.
  • Weryfikacja i wprowadzanie danych do systemu.
  • Kontakt z klientami biznesowymi przez maila, czat, telefon.
  • Przygotowanie ewidencji wynagrodzeń, raportów, rejestrów.
  • Aktywna współpraca z innymi działami i oddziałami w organizacji.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość jednego z języków: niderlandzki, niemiecki lub francuski oraz dobra znajomości języka angielskiego.
  • Znajomości MS Office oraz Windows.
  • Chęci rozwoju osobistego i gotowości do nauki.
  • Doświadczenie mile widziane, lecz nie jest wymagane.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie.
  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, pakiet biletów do kina/teatrów, pakiety ubezpieczeń, pakiety emerytalne.
  • Profesjonalne szkolenia wdrożeniowe oraz językowe.
  • Możliwośc awansów – kreowania ścieżki kariery zawodowej.
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.