Praca od zaraz: Pracownik budowlany

PRACOWNIK BUDOWLANY (Holandia)

Firma Prime Consulting Group obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK BUDOWLANY

Miejsce pracy: Holandia

WYMAGANIA:
  • Chęć nauki
  • Punktualność
  • Umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Wykonywanie prac ogólnobudowlanych
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na 2 zmiany z wolnymi weekendami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kompetencji w oparciu o stawkę godzinową
  • Dodatkowy pakiet socjalny dla pracowników
  • Możliwość długofalowej współpracy

Wyślij nam CV w języku angielskim: kontakt@primeconsultinggroup.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”