Interkadra Sp. z o.o.

Pracownik budowlany- murarz

InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Lokalizacja: Korsyka

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompleksowe prace murarskie

  • szalowanie

  • lanie betonu

  • wykończenia

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na budowie

  • samodzielność w wykonaniu powierzonych prac

OFERUJEMY:

  • umowa o pracę tymczasową

  •  zakwaterowanie zapewnione i opłacone

  • dodatek transportowy-częściowy zwrot kosztów podróży

  • dodatek żywieniowy

  • możliwość pracy w nadgodzinach

  • długotrwałą współpracę

  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem

  • opiekę biura przez cały okres trwania kontraktu

KONTAKT:

Aplikacje (CV) prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy: praca.francja@interkadra.pl W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 731 750 870/535 510 530