Randstad Polska Sp. z o.o.
W związku z intensywnym rozwojem firmy Saint Gobain szukamy 50 osób na stanowisko pracownik/-ca produkcji. Jeśli interesuje Cię praca w prężnie rozwijającej się firmie z branży Automotive, chcesz się doskonalić i zdobyć nowe doświadczenie jako pracownik/ca produkcji - ta oferta jest idealna dla Ciebie. Bogaty pakiet socjalny, darmowe dojazdy, atrakcyjna stawka za godzinę oraz ogromna szansa na zdobycie cennego doświadczenia. Aplikuj już dziś!

pracownik/ca produkcji

  • Data publikacji:
  • 04-03-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec
oferujemy:
  • atrakcyjną stawkę za godzinę - 17zł brutto i premie za pracę w systemie czterobrygadowym ( 200zł brutto),
  • bezpłatny dojazd (Jaworzno, Sosnowiec, Porąbka, Zagórze, Kazimierz Górniczy, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Tucznawa, Ząbkowice, Niegowonice, Okradzionów, Łosień, Bolesław, Bukowno, Sławków, Olkusz) do zakładu w Dąbrowie Górniczej
  • umowę o pracę tymczasową na czas określony ( płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe)
  • nagrodę w wysokości do 2 000 zł za polecenie Kandydata,
  • tanie i smaczne obiady na stołówce ( za 3,80 zł)
  • bogaty pakiet RANDSTAD PLUS ( karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach oraz wiele, wiele innych atrakcji),
  • możliwość przejścia w struktury Firmy już po 3 miesiącach.
zadania:
  • praca przy produkcji szyb,
  • wzrokowa kontrola jakości szyb,
  • przenoszenie szyb i usuwanie naddatków,
  • prace manualne.
oczekujemy:
  • dyspozycyjności do pracy w systemie czterobrygadowym,
  • motywacji i chęci do pracy.

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści "praca" na numer 667966887, a my oddzwonimy:)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47