Randstad Polska Sp. z o.o.
Chcesz pracować na przejrzystych warunkach? Szukasz pracy, która zapewni ci stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie zawsze na czas? Stań się częścią międzynarodowej firmy zajmującej się recyklingiem odpadów szklanych. Aplikuj już dziś!

pracownik/-ca produkcji

  • Data publikacji:
  • 04-03-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Dąbrowa Górnicza

oferujemy:

  • umowa o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy),
  • stawkę godzinową 15zł brutto + do 20% premii uznaniowej,
  • pracę w systemie III zmianowym (6/14/22),
  • pakiet benefitów Randstad Plus.

zadania:

  • segregacja odpadów szklanych,
  • obsługa prostych urządzeń,
  • czyszczenie sit,
  • dbanie o porządek na linii produkcyjnej

oczekujemy:

  • doświadczenie na produkcji (min. 3 m-c)
  • motywacja i chęć do pracy.

Skontaktuj się z nami
tel. 669335065
lub odwiedź nasze biuro czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach od 9:00 do 17:00
Randstad Dąbrowa Górnicza, ul. 11 Listopada 24.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47