Marta
Pracownik chlewni- praca w Niemczech – atrakcyjne wynagrodzenie!!!

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Zakres obowiązków:

  • Opieka nad zwierzętami
  • Mycie i sprzątanie urządzeń do transportowania zwierząt, maszyn i narzędzi pracy
  • Czyszczenie (mycie ciśnieniowe) i odkażanie chlewni
  • Pomoc przy szczepieniu, i przemieszczaniu trzody chlewnej
  • Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku zalecane, ale niekonieczne
  • Doświadczenie w opiece nad dużą ilością zwierząt mile widziane
  • Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność pracy w zespole, punktualność, sumienność i dokładność

Oferujemy:

  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • możliwość pracy nawet na stałe
  • darmowe zakwaterowanie i wyżywienie (śniadanie)
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy spełniające w/w kryteria prosimy o wysłanie na adres mailowy biura dokładnych i szczegółowych informacji o przebiegu dotychczasowego doświadczenia dotyczącego w/w stanowiska.

Mail z dopiskiem: Chlewnia - Niemcy

tel. +48 577 901 944