Magdalena Niezgoda
Poszukujemy pracownika do obsługi klienta

Pracownik do obsługi klienta

  • Data publikacji:
  • 26-07-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Lublin
  • Stanowisko:
  • Sprzedawca

Poszukuję pracownika do działu obsługi klienta, sprzedaż wyrobów betonowych, głównie kostki brukowej.

Wymagania:

wysoka kultura osobista, sumienność, rzetelność, obowiązkowość, łatwość nawiązywania kontaktów, zaangażowanie, realizowanie powierzonych zadań, dobra organizacja pracy własnej, terminowość, mile widziane doświadczenie.

Obowiązki:

prowadzenie dokumentacji firmy, kontakt osobisty, telefoniczny, mailowy z klientem, koordynowanie sprzedaży, wsparcie działu księgowości.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na umowę o pracę , stałe godziny pracy 8-16 (pn.-pt.), miłą atmosferę pracy.

Jeśli posiadasz predyspozycje i jesteś odpowiednim kandydatem do pracy w naszej firmie. Wyślij swoją aplikację na adres: biuro@minvestlublin.pl