Jobtalent
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby do pracy przy montażu okien i drzwi w Belgii.

Pracownik do pracy przy montażu okien i drzwi w Belgii.

  • Data publikacji:
  • 25-08-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia
  • Stanowisko:
  • Monter

Poszukujemy pracowników posiadających doświadczenie przy montażach.

Zakres obowiązków:

• Instalowanie ram okien i drzwi u klientów

• Instalowanie oszklenia

• Wykonywanie niezbędnych poprawek (przygotowanie otworów na okna, podłoża itd.)

• Praca w zespole

Wymagania:

• Minimum 3 lata doświadczenia na takim samym stanowisku

• Stosowanie sie do instrukcji bezpieczeństwa

• Znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym (język angielski)

• Wykształcenie techniczne lub nabyte przez doświadczenie zawodowe

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Bonusy: trzynastka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe

• Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii

• Płatne święta

• Dobre zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

Zachęcamy do aplikowania!