Refunder.pl
Refunder to szwedzka firma prowadząca największy program cashback w Skandynawii. Na rynku polskim działamy od 2018 roku. Jesteśmy małym zespołem pracującym zdalnie. Obecnie poszukujemy osoby, która pomoże nam w dalszym rozwoju biznesu zajmując się zadaniami administracyjnymi i obsługowymi.

Pracownik ds. Wsparcia Sprzedaży i Obsługi Klienta (praca zdalna)

  • Data publikacji:
  • 13-09-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa; praca zdalna
  • Stanowisko:
  • Pracownik Biurowy

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Pracownik ds. Wsparcia Sprzedaży i Obsługi Klienta

(praca zdalna)

Twoje zadania:

- Obsługa i wsparcie klientów przy pomocy kanałów komunikacji online

- Aktualizowanie oferty serwisu internetowego i bieżąca komunikacja z dostawcami

- Weryfikacja i rozliczanie transakcji

- Drobne prace administracyjne oraz pomoc w realizacji projektów biznesowych

Nasze wymagania:

- Biegłość w pracy z komputerem oraz praktyczne doświadczenie w posługiwaniu się systemami informatycznymi

- Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację ustną i pisemną z partnerami zagranicznymi na codzień

- Obowiązkowość, sumienność oraz dokładność i dbałość o szczegóły

- Chęć nauki, długofalowe myślenie o własnej pracy

- Mile widziane inne kompetencje i umiejętności, które pomogą nam w rozwoju serwisu (np. programy graficzne, lekkie pióro)

Nasza oferta dla Ciebie:

- Stała współpraca w oparciu o umowę o pracę, cywilnoprawną lub B2B

- Praca całkowicie zdalna, w pełnym wymiarze czasowym

- Bardzo dobra, koleżeńska atmosfera, brak procedur i korporacyjnej kultury

- Możliwość udziału w ciekawych projektach i poznawania rynku e-commerce

- Wynagrodzenie odpowiednie do specyfiki stanowiska i pracy

Jeśli uważasz, że to oferta dla Ciebie, wyślij nam swoje CV w języku angielskim wraz ze zgodą na przetwarzanie Twoich danych osobowych. praca@refunder.pl