Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

Oferta Pracy Pracownik działu handlowego, Poznań

Data publikacji:
14.6.2018
Miejsce Pracy:
Poznań
Branża:
Call Center / Obsługa Klienta

Agencja ochrony poszukuje na stanowisko: Telemarketerka/Telemarketer.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

- nawiązywanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy.

Główne zadania na stanowisku:

- wyszukiwanie informacji o potencjalnych klientach

- kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami

- umawianie spotkań handlowych

- udział w przygotowywaniu prezentacji handlowych

Wymagania stawiane kandydatom:

- aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

 - znajomość obsługi komputera (pakiet OFFICE)

- dobra organizacja pracy- łatwość w nawiązywaniu kontaktu

- samodzielność i skuteczność w działaniuOferujemy:

-pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 wolne weekendy- rodzinną atmosferę, pozbawioną korporacyjnego „ładu”

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numer:

785 191 533 lub 500 307 402

  • Nie przelewaj ani nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń