Agencja Pracy Koncepcja
Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

PRACOWNIK DZIAŁU HR ze znajomością j. niemieckiego, atrakcyjne zarobki!

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat.

Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim.

Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia

i Dolnego Śląska.

Posiadamy również oferty zatrudnienia w Holandii.

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i  legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

PRACOWNIK DZIAŁU HR

 rynek niemiecki i polski

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
  • kontakty z pracodawcami,
  • przygotowywanie formularzy preselekcyjnych,
  • poszukiwanie źródeł pozyskiwania kandydatów,
  • tworzenie profili kandydatów,
  • przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • prowadzenie bazy kandydatów,
  • przeprowadzanie rozmów telefonicznych oraz osobistych spotkań w biurze oraz w terenie
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami,
  • raportowanie do przełożonych,
  • inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska.

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe (np. psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi,
  • płynna znajomość języka niemieckiego - warunek obligatoryjny,
  •  doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • elokwencja,
  • zdolności organizacyjne, umiejętność zarządzania czasem pracy,
  • umiejętność wyznaczania priorytetów,
  • dążenie do realizacji wyznaczonych celów
  • kreatywność, samodzielność,
  • gotowość do pracy także w godzinach wieczornych lub w weekendy (zamiennie dzień wolny w tygodniu),
  • skrupulatność, dokładność, terminowość i silna motywacja,
  • dyspozycyjność,
  • mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie w zależności od preferencji kandydata,
  • stabilną pracę w średniej wielkości lokalnej firmie o ugruntowanej pozycji,
  • możliwość rozwoju i samorealizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa plus prowizje,
  • możliwość awansu i doskonalenia zawodowego,
  • możliwość ułożenia grafiku z uwzględnieniem potrzeb kandydata,
  • możliwość świadczenia pracy na odległość.

Sposób aplikowania:

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail:

kadry@koncepcja.eu

W cv prosimy umieścić klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych:

Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.

Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: rezygnacja@koncepcja.eu

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Marzena Jaglińska

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,

Tel. 791080654