iPracujzdalnie.pl
Pracownik działu obsługi klienta - praca dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością

  • Data publikacji:
  • 20-06-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Kielce
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Obsługi Klienta

Zakres obowiązków:

  • Dbałość o kompletność danych w systemie;
  • Komunikacja z Klientem:
  • Onboarding Klientów,
  • Bieżący kontakt z klientem w ceku pozyskania danych do realizacji zamówień,
  • Weryfikacja poprawności danych w systemach;
  • Reagowanie na zgłoszenia Klientów w przypadku pytań/ nieprawidłowości.

Oczekiwania:

  • znajomość MS Excel
  • umiejętność sprawnego nawiązywania kontaktu z ludźmi;
  • wysokie umiejętności komunikacyjne;
  • znajomość programu pocztowego (outlook);
  • umiejętność wyszukiwania informacji w internecie;
  • samodzielność;
  • wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;
  • niezbędne narzędzia pracy (Laptop, telefon);
  • kompleksowe wsparcie we wdrożeniu do pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego;