iPracujzdalnie.pl
Pracownik działu obsługi klienta - praca dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością

  • Data publikacji:
  • 20-06-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa, Wrocław
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Obsługi Klienta

Zakres obowiązków:
• Dbałość o kompletność danych w systemie;
• Komunikacja z Klientem:
• Onboarding Klientów,
• Bieżący kontakt z klientem w ceku pozyskania danych do realizacji zamówień,
• Weryfikacja poprawności danych w systemach;
• Reagowanie na zgłoszenia Klientów w przypadku pytań/ nieprawidłowości.

Oczekiwania:
• znajomość MS Excel
• umiejętność sprawnego nawiązywania kontaktu z ludźmi;
• wysokie umiejętności komunikacyjne;
• znajomość programu pocztowego (outlook);
• umiejętność wyszukiwania informacji w internecie;
• samodzielność;
• wykształcenie min. średnie

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie;
• niezbędne narzędzia pracy (Laptop, telefon);
• kompleksowe wsparcie we wdrożeniu do pracy;
• możliwość rozwoju zawodowego;