LSJ HR Group

Pracownik działu wsparcia

  • Data publikacji:
  • 17-05-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Szczecin
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zlokalizowanej w centrum Szczecina, poszukujemy obecnie osoby z doświadczeniem w księgowości, zainteresowanej rozwojem w IT, na stanowisko:

Pracownik działu wsparcia (IT/finance)

Miejsce pracy: Szczecin Centrum

Zakres obowiązków:

- wsparcie użytkowników wewnętrznych w obsłudze programu księgowego  zgodnie z przyjętymi procedurami

- ścisła współpraca z działami finansowymi w szczecińskim oddziale oraz globalnym zespołem IT

- kontakt z zewnętrznym dostawcą w sprawie eskalacji zgłoszeń, aktualizacji itp.

- odpowiedzialność za wewnętrzną komunikację w przypadku awarii, problemów z wydajnością itp.

Wymagania:

 - wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość, IT i pokrewne)

- bardzo dobra znajomość j. angielskiego

- doświadczenie w księgowości i/lub  znajomość procesów księgowych

- mile widziane doświadczenie w międzynarodowym środowisku pracy

- chęć rozwoju w IT

Oferta:

- praca w międzynarodowym środowisku

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- bogaty pakiet benefitów (m.in. karta rekreacyjno-sportowa, prywatna opieka medyczna)

- przyjazne środowisko pracy

- możliwość wyjazdów służbowych  do zagranicznych oddziałów firmy

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV w języku polskim z dopiskiem „pracownik działu wsparcia IT/finance” na adres:

experts@lsj.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

LSJ HR GROUP
Licencja 4440
Celna 1, 70-644 Szczecin

tel. +48 91 814 52 52