Pracownik fizyczny- Holandia

  • Data publikacji:
  • 17-08-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia, Północna Brabancja
  • Wynagrodzenie:
  • do 500€ netto tygodniowo
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny
OPIS STANOWISKA:

Poszukujemy pracowników do pracy przy montażu konstrukcji stalowych. Praca nieskomplikowana, jednak wymagająca siły fizycznej (elementy mogą być ciężkie. Możliwe nadgodziny i praca w weekendy na prośbę pracownika - po okresie próbnym.

  WYMAGANIA:

- VCA bardzo mile widziane

- Język angielski na poziomie komunikatywnym

- Doświadczenie w pracach technicznych (umiejętność użycia młotka, wiertarki, wkrętarki, szlifierki itp.)

- Siła fizyczna i motywacja

- Prawo jazdy kat.B byłoby dodatkowym atutem

  OFERUJEMY:

- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (holenderska lub polską)

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Opiekę polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

- Możliwość rozwoju

- Zakwaterowanie firmowe oraz ubezpieczenie w cenie 33,5€/tydzień

- Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z przyjazdem

NXT Start Sp. z o. o.- agencja zatrudnienia (KRAZ 25823).