FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej

Pracownik fizyczny – Komorniki k. Poznania

Dystrybutor markowej odzieży i sprzętu sportowego zatrudni personel na stanowisko: pracownik magazynu

Twoim zadania:

-rozładunek towaru na magazynie

-składanie i układanie odzieży sportowej

-metkowanie odzieży

-obsługa systemu magazynowego

Oferujemy:

-pracę w systemie I-zmianowym (8-16)

-umowę zlecenie z pełnym ZUS-em

-konkurencyjna stawka 21zł/h

-terminową realizację wypłat wynagrodzenia w systemie miesięcznym

-przeszkolenie stanowiskowe

Wymagania:

-dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku

-brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

-dobra organizacja własnej pracy

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY LUB ZNASZ OSOBĘ, KTÓRA POSZUKUJĘ PRACY, ZADZWOŃ  790 790 445LUB PRZYJDŹ OSOBIŚCIE DO NASZEGO BIURA PRZY UL. TOWAROWEJ 35, PIĘTRO 5.

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych”. Agencja Pracy Fallwork 6231