Derksen Polska sp. z o.o.

Pracownik fizyczny- praca przy recyklingu kabli

  • Data publikacji:
  • 04-09-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia, Lommel
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042) dla swojego Klienta z Belgii poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Pracownik recyklingu/ Operator maszyn (recykling metali)

Miejsce Pracy: Belgia, Lommel

Start od września 2019

Główne Zadania:

- Recykling kabli przemysłowych

- Cięcie kabli, wrzucanie do maszyny

- Segregacja metalowych elementów

Oczekujemy:

- Znajomości języka angielskiego (stopień A2/B1)- warunek konieczny

- Prawo jazdy kat. B (ponieważ dostaniesz samochód służbowy!)

- Chęci do pracy na dłuższy okres czasu

- Dyspozycyjności do pracy od zaraz

Oferujemy:

- Stałe godziny pracy- 40 godz./tydz., stawka początkowa 12 € brutto

- Polską umowę zlecenie

- Samochód służbowy- darmowy

- Zakwaterowanie w hotelu pracowniczym (odpłatne)

- Możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres: p.rzepka@derksen-polska.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem +48 517 491 707.