Work4You.Global

Pracownik fizyczny - uprawy polowe * 10.71 Euro brutto/ h

Dla naszego klienta z Someren poszukujemy kandydata na stanowisko   Pracownik fizyczny do upraw polowych
    Oferujemy
  • Wynagrodzenie 10.71 € brutto/ godzinę ( 38 - 45 godzin tygodniowo)
  • Zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych, koszt 81.50 Euro tygodniowo (mieszkania w pełni wyposażone z dostępem do internetu)
  • Umowę na warunkach holenderskich
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu
  • Ubezpieczenie zdrowotne, koszt 25.85 € tygodniowo
Zakres obowiązków
  • Praca fizyczna przy uprawach polowych:
sadzenie, przycinanie upraw przygotowywanie produktu do aukcji
  • Obsługa wózka widłowego typu forklift
  Wymagania
  • Aktualne cv w j. angielskim
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane prawo jazdy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy uprawach
  • Własne konto bankowe - warunek konieczny
  • Własne ubranie robocze i buty ochronne
  • Własna pościel ( lub koc, śpiwór, poduszka )
  • Własne przybory kuchenne (garnek, talerz, kubek, sztućce)
  Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.

 Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.

 Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

Zapraszamy do kontaktu:
Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".