Jobs plus

Pracownik gospodarczy/ ogrodnik

  • Data publikacji:
  • 24-08-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa - Blizne Łaszczyńskiego

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją rekrutacyjną – od 2005 roku wspieramy polskie i międzynarodowe firmy w poszukiwaniu najlepszych kandydatów.
Obecnie dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w realizowaniu dedykowanych systemów przenośnikowych do transportu wewnętrznego poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK GOSPODARCZY/OGRODNIK
Miejsce pracy: Blizne Łaszczyńskiego k. Warszawy

Zakres obowiązków:
• prace remontowe i drobne naprawy
• pielęgnacja ogrodu i utrzymanie porządku na placu firmy
• inne prace gospodarcze m.in. utrzymanie porządku na hali, wymiana żarówek

Od Kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia technicznego
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• sumienności i zaangażowania w wykonywane obowiązki
• umiejętności utrzymania obiektu  w czystości oraz poczucia estetyki wykonywanych prac
• mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową – 3 miesięczny okres próbny, następnie umowa na czas nieokreślony
• pracę na pełny etat - pon.- czw. w godzinach 7:30 – 16:00, w piątek 7:30 – 14.45, w tym przerwa na lunch (12:00 – 12:30)
• atrakcyjne wynagrodzenie
• niezbędne narzędzia pracy

Termin zatrudnienia: od zaraz

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@jobsplus.pl
Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.