Fallwork Sp. z o.o.

Pracownik hali

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego w związku
z dynamicznym rozwojem naszego klienta z branży spożywczej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stare Babice

Opis stanowiska:

Osoby zatrudnione na stanowisku PRACOWNIK HALI  będą odpowiedzialne  za wykładanie towaru, etykietowanie i bieżącą obsługę klienta detalicznego w sklepie spożywczym oraz za wykonywanie innych prac zleconych przez kierownika (w zależności od posiadanych umiejętności i predyspozycji).

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe

- pracę w godzinach 6/14/22

- umowę zlecenie ze składkami ZUS

- dobre warunki pracy oraz stabilne zatrudnienie

Wymagania:

- dyspozycyjność w ciągu tygodnia

- samodzielność w działaniu i organizacji pracy

- dokładność, rzetelność i odpowiedzialność

- dojazd we własnym zakresie

- AKTUALNA KSIĄŻECZKA SANEPID

Przesyłając swoje cv pamiętaj o dodaniu następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".Agencja Pracy Fallwork 6231