INTERKADRA
InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Pracownik Hali

Pracownik Inwentaryzacji

  • Data publikacji:
  • 06-06-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Starogard Gdański
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

becnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pracownik ds. inwentaryzacji

Oferujemy
-umowę zlecenie,
-pracę dla osób w każdym wieku,
-możliwość współpracy przy kolejnych zleceniach,
-wynagrodzenia do 10 dni po wykonanym zleceniu.

Zadania
-liczenie towaru,
-skanowanie towaru,
-wykładnie towaru,
-drobne prace porządkowe.

Oczekujemy
-punktualność,
-chęć do pracy,
-gotowość do pracy w nocy w dniu 26.06 w Starogardzie Gdańskim

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.