Concept Plus
Praca w Niemczech

Pracownik (k/m) ds. wprowadzania danych – wsparcie działu HR

Miejsce pracy:Lingen (Ems) – Dolna Saksonia, Niemcy
Pełny etat

Zakres obowiązków:

-          Zakładanie cyfrowych akt osobowych pracowników

-          Wprowadzanie danych do systemu w języku niemieckim

-          Wprowadzanie i kontrola czasu pracy pracowników zewnętrznych

-          Kontrola dokumentów

-          Wsparcie działu księgowości

-          Prace biurowe w dziale personalnym

Czego oczekujemy, jeżeli się zdecydujesz:

-          Minimum wykształcenia średniego ekonomicznego

-          Doświadczenia w pracy w dziale personalnym (praktyki również mile widziane)

-          Dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office

-          Dokładności, samodzielności

-          Minimum podstawowej znajomości języka niemieckiego – warunek konieczny

-          Zdolności do szybkiego dostosowania się do sytuacji oraz umiejętności pracy w zespole

-          Prawo jazdy mile widziane

W Concept Plus oferujemy:

-          Nowoczesne stanowisko pracy

-          Różnorodny zakres obowiązków z perspektywą długoterminowego zatrudnienia

-          Kulturę przedsiębiorstwa opartą na partnerstwie i współpracy w zmotywowanym zespole

-          Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia

-          Pomoc w organizacji zakwaterowania

Jak możesz się do nas zgłosić?

Prześlij nam swoje dokumenty aplikacyjne na następujący adres mailowy: opole@cp-personal.com

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie pod numerem +48 77 413 00 24 między 8.00 a 17.00 od poniedziałku do piątku.