Concept Plus
Praca w Niemczech

Pracownik (k/m) – mycie skrzynek pod ciśnieniem. Praca bez znajomości języka niemieckiego!

  • Data publikacji:
  • 07-12-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy (Dohren)
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Dohren (Niemcy)

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie higieny w wylęgarni, mycie skrzynek
  • Sortowanie, przekładanie jaj
  • Ewentualna kontrola stanu zdrowia kurcząt

Oferujemy:

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 11 € brutto/h + dodatki zgodnie z taryfikatorem iGZ
  • Jeżeli znasz komunikatywnie język angielski lub niemiecki - stawka wynosi 12 € brutto/h
  • Zwrot kosztów dojazdu do Niemiec (max. 100 €) po przepracowaniu pełnego miesiąca (obowiązuje do 15.12.2021 włącznie)
  • Przyjazny system zaliczek
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) odpłatne ok. 61 € za tydzień
  • Wsparcie polskiego koordynatora
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wytrzymałość fizyczna
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód mile widziane
  • Ewentualnie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, wówczas wyższa stawka

Concept Plus Sp. z o.o. (Lublin)

Zapraszam do kontaktu telefonicznego 814 400 972

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na adres:

mp@cp-personal.com