Concept Plus
Praca w Niemczech

Pracownik (k/m) uboju i rozbioru – praca blisko granicy

  • Data publikacji:
  • 13-05-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Sohland an der Spree (Wschodnie Niemcy)

Zakres obowiązków:

– Ubój dwa razy w tygodniu
– Standardowe czynności przy obróbce mięsa
– Rozbiór mięsa wieprzowego i wołowego
– Praca przy taśmie
– Pakowanie produktów w skrzynki i kartony
– Przeprowadzanie kontroli jakości

Czego oczekujemy, jeżeli się zdecydujesz:

– Doświadczenia w zakresie uboju i rozbioru mięsa
– Mile widziana dobra umiejętność trybowania mięsa wieprzowego
– Umiejętności pracy w zespole, wytrzymałości fizycznej
– Znajomości języka niemieckiego
– Rzetelności
– Gotowości do pracy na jedną zmianę od godz. 5.00 do 14.00
– Prawo jazdy i własny samochód – wymóg konieczny, ponieważ oferta jest skierowana do osób mieszkających w pasie przygranicznym

Oferujemy:

– Pewne zatrudnienie na dłuższy okres czasu
– Wynagrodzenie od 12 € brutto/h w zależności od doświadczenia
– Bezpłatną odzież roboczą
– Możliwość zostania przejętym przez zakład

Concept Plus Sp. z o.o. (Lublin)

Zapraszam do kontaktu telefonicznego 814 400 972

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na adres:

mp@cp-personal.com