JobSupply Polska Sp. z .o.o.

Pracownik linii produkcyjnej (przetwórstwo rybne)

  • Data publikacji:
  • 24-08-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Outrup, Dania

JobSupply Polska Sp. z o.o. jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie, będącą częścią Bluecollar A/S Group z Odense w Danii (Agencja Zatrudnienia nr 5437). Jako część BlueCollar A/S działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 11 lat.

Aktualnie dla naszego klienta z Danii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik linii produkcyjnej
(przetwórstwo rybne)

Nr Ref: PPR/ 08/ Outrup

Miejsce pracy: Outrup, Dania.

Zakres obowiązków:
Praca w zakładzie przetwórstwa rybnego – proste prace na linii produkcyjnej np. pakowanie ryb.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe 115,65 DKK/ brutto godz.
  • umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,
  • ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe,
  • 12.5% dodatku urlopowego do każdej przepracowanej godziny,
  • możliwość zaliczek w wysokości 1000 DKK / tydz.
  • opieka koordynatora,
  • wypłata wynagrodzenia co 2 tyg.,
  • pomoc w organizacji pierwszego zakwaterowania (koszt odciągany z wynagrodzenia),
  • rozpoczęcie pracy od 28.08.2017 (możliwość długotrwałej współpracy).

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na produkcji – mile widziane dośw. z produkcji spożywczej,
  • Gotowości do podjęcia pracy od 28.08.2017,
  • min. komunikatywnej znajomości j. angielskiego – warunek konieczny,
  • prawo jazdy + własne auto na wyjazd - dodatkowy atut.

Wymagane dokumenty:

•CV
•Dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe tj. św. pracy , referencje itp.

Aplikacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim z podaniem numeru referencyjnego PPR/08/ Outrup na adres e-mail info@jobsupply.pl

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Oferta dotyczy pracy za granicą.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez JobSupply Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy BlueCollar oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.