Gap Personnel
Poszukujemy pracowników logistycznych do pracy w Holandii

Pracownik logistyki - oferta od zaraz z zakwaterowaniem!

  • Data publikacji:
  • 22-06-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Wynagrodzenie:
  • 10,60 - 14,31 EUR / na godzinę
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Agencja Pracy GAP Personnel Poland ( Kraz: 17276 ) aktualnie poszukuje Pracowników Działu Logistycznego w Venray

Opis Stanowiska:

Załadunek/rozładunek kontenerów

Pakowanie produktów powyżej 10 kg.,

Drobne prace magazynowe.

Co oferujemy:

Atrakcyjna stawka godzinowa - 10,60- 14,31 (stawki wiekowe),

Gwarantowane min. 36 g. tygodniowo ( z możliwością nadgodzin - do 60 tygodniowo),

Wypłaty tygodniowe (co wtorek) na wskazane konto,

Praca na dwie zmiany w godzinach 6:00-15:00 / 15:00-00:00,

Zapewniamy zakwaterowania w pełni wyposażone, w tym darmowy internet (koszt 94 tygodniowo potrącane z wypłaty),

DARMOWY dojazd do pracy (z naszego zakwaterowania),

Zwrot kosztów dojazdu do pracy dla osób z zakwaterowaniem własnym.

Dodatek urlopowy 8%.

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

Chęć do rozpoczęcia pracy w najbliższym terminie.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu: +48 510 800 444.