Manpower

Pracownik logistyki wewnętrznej

  • Data publikacji:
  • 23-10-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Częstochowa

Miejsce pracy: Częstochowa, dzielnica Tysiąclecie
Numer ref. PLW/007/JOB

Zadania:

- Obsługa wózka widłowego

Czego oczekujemy od kandydatów?

- Uprawnień na wózki widłowe - zdany egzamin UDT (Urząd Dozoru Technicznego)
- Doświadczenia w obsłudze wózka widłowego (mile widziane doświadczenie w wysokim składowaniu)
- Wykształcenia min. zawodowego
- Chęci do pracy w systemie 4-brygadowym

Co możemy zaoferować?

- Umowę o pracę
- Możliwość szybkiego przejścia pod zakład lub zatrudnienie bezpośrednio pod zakładem
- Dostęp do bogatego pakietu benefitów pracowniczych (kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe PZU)

PRZYJDŹ! Przedstaw nam swoje doświadczenie i wynegocjuj wyższą stawkę.

Dane kontaktowe:
Tel.: 696-024-529; 698-862-566
Adres biura: ul. Niepodległości 20/22, p. 28A
Biuro czynne: pon.-czw., godz. 08:00-16:00; pt.: 8:00-13:00

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Oferta dotyczy pracy tymczasowej