Manpower

Pracownik magazynowy

  • Data publikacji:
  • 15-09-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Grodzisk Mazowiecki

Nr ref.: PMC/063/AJĘ

Zadania: obsługa wózka widłowego (niski skład), lokowanie towarów na regałach, załadunki/ rozładunki asortymentu, kompletacja zamówień ze skanerem, inne prace magazynowe.

Wymagania: uprawnienia do obsługi wózków widłowych, książeczka sanepidu (mile widziana), doświadczenie w obsłudze wózka widłowego, możliwość pracy w systemie zmianowym, chęć do pracy, poważne podejście do obowiązków.

Oferujemy: UMOWĘ O PRACĘ, STABILNĄ WSPÓŁPRACĘ z możliwością zatrudnienia w wewnętrznych strukturach firmy Klienta, wynagrodzenie godzinowe od 16 zł brutto/h + premie miesięczne, dodatki za pracę w porze nocnej i w weekendy, pracę w systemie 3-zmianowym, pracę na magazynie ciepłym, benefity Manpower (Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpiecznie na życie, zniżki itp).