Adecco Poland
Szukasz pracy od zaraz? Jest na wyciągnięcie ręki! Dołącz do nas jako pracownik magazynowy światowego lidera w branży e-commerce w Sadach k. Poznania. Jeżeli szukasz stabilnego zatrudnienia oraz bezproblemowej, prostej do opanowania i dobrze płatnej pracy – ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Pracownik Magazynowy - teraz zarób jeszcze więcej!

  • Data publikacji:
  • 24-09-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań

Twoje zadania:• wyszukiwanie produktów za pomocą skanera• przewożenie produktów za pomocą wózków prowadzonych• układanie towaru na półki• kompletowanie zamówień • przygotowanie towaru do wysyłki Dzięki swojej pracy otrzymasz: ● wynagrodzenie 18,5zł brutto/h ! ● możliwość uzyskania do 15% premii ● zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ● pyszne, domowe obiady za 1zł!● inne, dodatkowe benefity ● pracę na cały etat lub ½ etatu ● możliwość wyboru preferowanych dni pracy ● bezpłatny transport z ponad 100 miejscowości! Gniezno, Konin, Wałcz, Wągrowiec, Oborniki, Piła, Szamotuły, Jarocin, Poznań, Mogilno, Grodzisk Wlkp., Międzychód, Rogoźno, Kościan, Chodzież i wiele innych ! Jeśli tylko jesteś:• gotowy do pracy w systemie zmianowym• masz dobrą kondycję fizyczną • możesz pracować w systemie 10 – godzinnym (4 dni w tygodniu)• masz motywację do pracy• jesteś osobą odpowiedzialnąNie czekaj, zadzwoń lub napisz już teraz! Kontakt: +48 723 - pokaż numer telefonu -  lub 723 - pokaż numer telefonu - Rekrutacja online: www.Adecco .pl/magazyn Oferta pracy tymczasowej. Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV następującą klauzulę :„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Sp. z o.o., Adecco Staffing Sp. z o.o., Adecco Consulting Sp. z o.o. Modis Polska Sp. z o.o.) w celach przyszłych rekrutacji”Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Adecco Poland sp. z o.o. moich danych osobowych, w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym. Administratorem danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Adecco Poland sp. z o.o. moich danych osobowych w celu prowadzenia i administrowania przyszłymi procesami rekrutacyjnymi z moim udziałem, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy. Administratorem danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Adecco Poland sp. z o.o. moich danych osobowych z wykorzystaniem adres e-mail/sms w celach marketingowych. Administratorem danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Adecco Poland sp. z o.o. moich danych osobowych w celach marketingowych z wykorzystaniem połączeń telefonicznych. Administratorem danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.