Derksen Polska sp. z o.o.

Pracownik magazynu

  • Data publikacji:
  • 24-09-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Gliwice

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice, Strefa Ekonomiczna

Obowiązki:
- przygotowanie towarów do wysyłki

- obsługa wózków ręcznych ( tzw. paleciaki)
- układanie palet oraz inne prace magazynowe

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- mile widziane!
- dyspozycyjność

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- pracę w systemie 1- zmianowym, od poniedziałku do piątku

- umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po ok. 3 miesiącach
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy
- pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
- pracę w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV na adres p.rzepka@derksen-polska.pl lub do kontaktu +48 517 491 707.